Leden 2009

Ikonka

31. ledna 2009 v 16:54 Tento blog
Ahojky všem. Rozhodla jsem se vytvořit ikonku blogu. Myslím, že není třeba nikomu vysvětlovat, k čemu taková ikonka slouží. Najdete ji samozřejmě v menu. Doufám, že se vám líbí. Fotka je z dílu 3x13 The Verdict In The Story (z třetí řady, kterou naše "milovaná" Prima ještě nevysílá a podle všeho ještě hodně dlouho nebude). Text jsem si "půjčila" ze stejnojmenné písně, kterou zpívají José Carreras a Sarah Brightman.

Jinak vás stále prosím o hlasování u sunshine (pro Asmu). Předem díky.

Klípek - Hugh Laurie

24. ledna 2009 v 22:09 Ve zkratce
Mám tu pro vás jeden náhodně objevený klípek. Hugh Laurie, britský herec, spisovatel, hudebník, sportovec atd., kterého jistě všichni znáte jako Dr. House ze stejnojmenného seriálu (v originálu House M.D.), má vysokoškolský diplom z antropologie a archeologie, vystudovaných na Cambridge (konkrétně na Selwyn College). Docela mě to zaujalo, co vás?

Soubor:Hugh Laurie Actors Guild.jpg

Bond. James Bond.

24. ledna 2009 v 19:49 Tento blog
Zdravím všechny. Máme tu poslední kolo VGS u sunshine. Úkol byl vyrobit fotomontáž. A protože já jsem nejen fanoušek Bones, ale i bondovek (hlavně Pierce Brosnana), projevilo se to i na fotomontáži. Výsledek posuďte sami. Jinak pokud by se vám fotomontáž moc líbila a měli jste chuť, můžete pro mě hlasovat ZDE (pro Asmu). Předem moc děkuji. Jinak mám velké plány, co se týče obsah blogu a možná by se mohla vyskytnout i nějaká ta soutěž.