Březen 2009

Diplom

18. března 2009 v 21:19
Ahojky. Musím se vám pochlubit s hezkým diplomem, který jsem získala za bleskovku na TOMTO blogu. Mockrát za něj děkuji a doufám, že se vám líbí stejně jako mně.


Přírůstek do rodiny

13. března 2009 v 22:40 Seriál Sběratelé kostí
Ahojky. Mám pro všechny fanoušky seriálu Sběratelé kostí (a hlavně Davida Boreanaze) radostnou zprávu. Zmíněný herec očekává se svojí manželkou Jaime Bergman narození druhého potomka (spolu mají ještě šestiletého syna Jadena). Miminko by mělo přijít na svět v září. David se o narození dalšího malého Boreanaze prořekl v talk show Live With Regis & Kelly.

Na obrázku najdete Davida a jeho syna Jadena. Dodatečně vytvořím ještě nějakou grafiku, ale kdybych čekala, než bude hotová, tak se této novinky dočkáte až za dlouho.

Zde je pak video z oné talk show. Pokud nechcete sledovat celý rozhovor, tak pasáž o miminku začíná přibližně v čase 3:30.

Poděkování za tuto informaci: sunshine (canelle.blog.cz)
Zdroje: gilly8bones a celebrity-babies.com

Narozeniny - T.J. Thyne

8. března 2009 v 21:10 Seriál Sběratelé kostí
Zdravím. Včera (7.3.) měl herec T.J. Thyne, který v Bones hraje Dr. Jacka Hodginse, 34. narozeniny. Takže (dodatečně) přeji všechno nejlepší za sebe a celý blog. Moc se vám omlouvám, že jsem to sem nedala včera, ale měla jsem nějaké problémy s počítačem a také jsem nestíhala. Jen dodatečně pokus o blend. Máte samozřejmě povoleno kritizovat.

Výborný odkaz

3. března 2009 v 21:40 Antropologie
Ahoj všichni. Mám tu pro vás jeden skvělý odkaz týkající se antropologie. ZDE najdete antropologický výkladový slovník ve formátu pdf. Obsahuje mnoho abecedně seřazených pojmů. Najdete zde jména slavných antropologů, včetně jejich krátkého životopisu, dále pak různé antropologické společnosti s popisem, univerzity,... Samozřejmě že mnoho pojmů se týká antropologie přímo (antropometrie, antropologie smrti,...). Jinak je zde také perfektní rozdělení antropologie a její obsáhlá historie. Určitě doporučuji tuto stránku navštívit.